ermalex76 (ermalex76) wrote,
ermalex76
ermalex76

Гитлер вернулся...

Отже, обличчя змінилися - стара система діє. Як ви добре розумієте самі, з Майдану розходитися не можна. Якщо стара опозиція/нова влада негайно не почне кроки до зміни системи - її необхідно зносити, як знесли Януковича.

Вчора відбулися перші ганебні спроби цензури матеріалів, що містили критику на адресу Тимошенко та БЮТу.

Так, охорона сцени на Майдані вилучила у волонтерки, що займалася поширенням інформаційного бюлетню "Хроніка поточних подій", частину накладу - 12 тис. примірників, та спалила його. Це сталося через чесний опис подій в той вечір, коли Майдан виступив проти угоди підписаної трьома лідерами.

На сайті "Лівий Берег" зняли матеріал про акцію протесту, яка вчора пройшла під ВР - на ній противники повернення Юлії Володимирівни у політику пропонували їй зайнятися чимось іншим, і склали список вимог до нової влади, які необхідно негайно запроваджувати.

Не менш небезпечний сигнал надійшов від нашого кореспондента, що спілкувався з підприємцями. Вони стверджують, що "нова влада" вже замкнула на себе нелегальний грошовий потік, який пов'язаний з конвертаційними центрами - як відомо, струнку ієрархічну систему по отриманню прибутків під час переведення коштів у готівку збудував екс-голова податкової Клименко. Навіщо пропадати добру? - тепер відповідальним за збір коштів і передачу вже новій владі буде, за нашою інформацією,Андрій Ігнатов, діючий заступник голови податкової служби "з донецьких".

===================

В двух словах. Тимошенко, едва выбравшись с зоны, уже подмяла под себя провластные конверт-центры - основной источник богатства Пшонки и Януковича.

Также введена цензура. Майдановские листовки с "неправильной" информацией изымаются и сжигаются.  Гитлер возвращается

Tags: жуля
Subscribe
promo ermalex76 august 12, 2015 08:43 346
Buy for 30 tokens
Во время сражения за Дебальцево ВСУ применили против наступающей оккупационной группировки РА одну из последних военных разработок СССР - тактическое ядерное оружие особого типа. В СССР оно было скрыто под кодом КП2020, а в узких кругах известно как "Проект Дубно" по месту…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 50 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →